ΚΗΠΑΚΙ - ΓΛΙΝΟΣ 3-1 ( ΗΜΙΧΡ. 2-1 )
ΤΟ ΓΚΟΛ ….Ο Ν.ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΣΤΟ 28′ (με κεφαλιά)

Δυστυχώς οι βαθμοί με ομάδες στο ίδιο καζάνι με εμάς δεν έρχονται….!
Και όσο δεν έρχονται οι βαθμοί, θα μας ζώνουν τα φίδια !
Πάλι άλλη μια φορά κάναμε φιλότιμη εμφάνιση, με πολλές ευκαιρίες και δυο δοκάρια, όμως πάλι δεν χαρήκαμε !
Το Γλίνος μπήκε στον αγώνα με τον καλύτερο τρόπο , όταν  στο 26′ ο Γρατσάνης ,έπειτα από σέντρα του Γιουβρή από δεξιά , ανοίγει το σκορ με κεφαλιά εντος μικρής περιοχής και κάνει το 0-1 ….
Το προβάδισμα δεν κρατήθηκε ούτε καν μέχρι το ημίχρονο, καθώς το Κηπάκι χτύπησε δις πρίν την ανάπαυλα, εκμεταλλεύοντας στο έπαρκο τις αμυντικές αδράνειες και το ημίχρονο λήγει 2-1.
Το δεύτερο ημίχρονο βρίσκει το Γλίνος να πιέζει για το γκολ, κάνοντας και εσωτερικές αλλαγές, χάνοντας ευκαιρίες ,ενώ το Κηπάκι είναι κλεισμένο στα μετόπισθεν και αναζητεί κάτι καλό μόνο με αντεπιθέσεις. Κυλούσε λοιπόν ο χρόνος, αυξανόταν η πίεση στην ομάδα μας στον ψυχολογικό τομέα και αργούσε το γκολ να έρθει .
Στο 90+6′ κι ενώ όλο το Γλίνος ήταν μπροστά για την ισοφάριση , οι γηπεδούχοι ξεχύνονται  στην αντεπίθεση και με μόνο έναν αμυντικό αντιμέτωποι, έκαναν το τελικό 3-1.

ΝΤΑΚΑΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ, ΓΙΟΥΒΡΗΣ, ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ, ΣΚΡΑΠΑΣ, ΓΚΡΑΒΑΣ (55′ ΣΑΜΨΩΝΗΣ) , ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ-ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ (75′ ΑΠ.ΠΟΥΛΙΟΣ)
  • Φαίνεται οτι πλέον κάτι πρέπει να αλλάξει, για να διορθωθεί η τρέχουσα κατάσταση. Είναι δύσκολες οι στιγμές, σαφώς είναι οι δύσκολες και οι συνθήκες,  και χρειάζεται βοήθεια πλέον η ομάδα σε θέματα  είτε αγωνιστικά , είτε εξωαγωνιστικά, είτε νοοτροπίας…  Οσο η κατάσταση αυτή συνεχίζεται . τόσο η ομάδα μας θα βυθίζεται. Αναζητείται ελπίδα αλλαγής λοιπόν , ώστε να αλλάξουμε ρότα και να έρθουμε στον δρόμο των επιτυχιών.
  • ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΛΑΝΑΤΑΙ ΑΠΕΙΛΗΤΙΚΑ ΤΟ ΠΕΠΛΟ ΤΗΣ Γ’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ….
  • ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΛΛΑΓΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΛΙΜΑΤΟΣ .